جیم کت

جیم کت نام تجاری محصولات کمپانی جیم برن برای گربه هاست. Gimborn یکی از شرکت‌های برجسته تولید خوراکی برای حیوانات خانگی می باشد.

جیم برن به صورت گسترده در سراسر جهان شناخته شده است. محصولات GimCat ترکیبی از مواد غذایی با کیفیت و عناصر تغذیه‌ای حیاتی برای سلامتی گربه‌ها فراهم می‌کنند.

این محصولات با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به روش‌های حرفه‌ای تولید شده اند که باعث شده است گربه‌ها به شدت به آنها علاقه‌مند شوند. مواد غذایی موجود در محصولات GimCat شامل پروتئین‌های با کیفیت بالا از منابع مختلف، ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر است. این ترکیب مناسب از مواد غذایی به گربه‌ها امکان می‌دهد تا سلامت خود را حفظ کرده و به رشد و نمو ایده آل خود برسند.

در مجموع، جیم کت توانسته به دلیل کیفیت عالی مواد اولیه و ارزش غذایی بالای محصولات خود، به یکی از تولید کننده های محبوب برای گربه‌ها در سراسر جهان تبدیل شود. به علاوه، تعهد شرکت جیم برن به ارائه محصولات با کیفیت بالا و عنایت به بهداشت حیوانات، به طور چشمگیری موجب شده است که اعتماد مشتریان به این شرکت و محصولات آن افزایش یابد.

حاوی اسنک های مغزدار

تشویقی نوتری پاکتز جیم کت

نوتری پاکتز (Nutri Pockets ) یک سری از تشویقی های جیم کت برای گربه‌هاست که با طعم های لذیذ تولید شده و برای گربه شما، انرژی و مواد مغذی لازم را فراهم می‌کند. این سری از تشویقی ها حاوی اسنک های مغزدار با طعم های متنوع هستند.

مغزدار بودن این محصولات باعث می‌شود که گربه‌ها با لذت از آنها استفاده کنند. همچنین با استفاده از طعم های مختلف آن، به راحتی می توانید برای گربه ها تنوع ایجاد کنید. از جمله مزایای دیگر این نوع خوراک، می‌توان به وجود مواد مغذی مفید از جمله پروتئین‌های با کیفیت بالا، ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر، اشاره کرد که به بهبود سلامتی و رشد بهینه گربه‌ها کمک می‌کنند.

به طور کلی، تشویقی های نوتری پاکتز جیم کت با طعم لذیذ و مواد مغذی مفید تولید شده اند و به شما امکان ایجاد تنوع در غذای گربه‌ را می‌دهند. همچنین به گربه شما کمک می‌کنند تا سلامت خود را حفظ کند.

محصولات جیم کت
استیک های پرطرفدار با طعم های متنوع

تشویقی های مدادی جیم کت

تشویقی های مدادی جیم کت با طعم های متنوع تولید شده اند. این نوع محصول خوراکی خوشمزه برای گربه‌ها است که به شکل میله‌ای ساخته شده و برای گربه‌ها بسیار جذاب می باشد. این تشویقی ها، حاوی مواد مغذی مفیدی مانند پروتئین‌های با کیفیت بالا، ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند. استفاده از آنها به حفظ سلامتی و رشد مناسب گربه‌ها کمک می‌کنند. این اسنک ها به صورت خشک و میله‌ای تولید شده اند و برای حفظ بهداشت دهان و دندان گربه ها نیز مفید هستند. همچنین، به دلیل شکل میله‌ای این محصول یک خوراکی مناسب برای گربه‌هایی با دندان‌های ضعیف محسوب می شود.

در کل، GimCat Sticks یک خوراکی خشک و خوشمزه برای گربه‌ها است که با مواد تغذیه‌ای مفید غنی شده و به بهبود سلامتی و رشد بهینه گربه‌ها کمک می‌کند.

جیم کت
غذاهای مرطوب و مغذی برای گربه ها

کنسرو ها و ووم های جیم کت

کنسروها و ووم های GimCat غذاهای مرغوب و خوشمزه برای گربه‌ها هستند. این غذاها با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و با ارزش تغذیه‌ای بالا تهیه می‌شوند تا اطمینان داشته باشید که گربه شما از یک غذای مغذی و پر از انرژی استفاده می کند.

غذاهای مرطوب جیم کت در مجموعه‌ای از طعم‌های مختلف، شامل گوشت قرمز، ماهی، مرغ و .. عرضه می‌شوند. هر طعم می‌تواند برای گربه‌های شما جذاب باشد و آنها را تحریک کند تا غذایشان را با اشتها بخورند. این کنسروها، حاوی مواد مغذی مفیدی مانند پروتئین، ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب ضروری برای گربه‌ها هستند. این مواد تغذیه‌ای به گربه شما کمک می‌کنند تا شادابی عمومی، سلامت پوست و مو، دستگاه گوارش و بدن خود را حفظ کند.

از دیگر ویژگی‌های مثبت کنسروها و ووم های جیم کت این است که می‌توان آنها را به عنوان غذای مکمل و یا غذای اصلی برای گربه‌ها استفاده کرد. استفاده از این محصولات به بهبود سلامتی و رشد مناسب گربه‌ها کمک می‌کنند.

جیم کت
با خواص متعدد و طعم های متنوع

مکمل های توپی و قرصی جیم کت

مکمل های توپی و قرصی جیم کت به صورت قرص‌های کوچک و قابل جویدن ساخته شده اند. این قرص‌ها حاوی مواد تغذیه‌ای متنوع و مفید برای حفظ سلامت عمومی گربه‌ها هستند.

Everyday Tabs و Tasty Tabs جیم کت حاوی ترکیبی متعادل از ویتامین‌ها، مواد معدنی و عناصر اساسی دیگر هستند. این مواد تغذیه‌ای می‌توانند به گربه‌ها کمک کنند تا نیازهای روزانه خود را تامین کرده و سالم باقی بمانند.

ترکیبات موجود در این قرص ها شامل ویتامین‌های D3، C، B، A و E، مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر و مس، و عناصر اساسی دیگر مانند تورین و اسیدهای چرب امگا-3 هستند. این ترکیبات به گربه‌ها کمک می‌کنند تا سلامت و کارایی سیستم ایمنی، دستگاه گوارشی، پوست و مو، استخوان‌ها و عملکرد عصبی خود را حفظ کنند.

مکمل های های توپی جیم کت را می توان به عنوان مکمل غذایی مطمئن درطولانی مدت استفاده کرد. این قرص‌ها به عنوان بخشی از رژیم غذایی روزانه گربه تجویز می‌شوند و باعث حفظ و بهبود سلامت عمومی آن‌ها خواهند شد. قبل از استفاده از هر نوع مکمل غذایی، بهتر است با دامپزشک مشورت کنید.

جیم کت
با طعم لذیذ و تاثیر عالی

مالت و مکمل های خمیری جیم کت

محصولات خمیری جیم کت در سه دسته جای می گیرند : مالت، خمیرهای دو رنگ و خمیرهای اکسپرت لاین یا کمک درمانی. مالت و خمیرهای دو رنگ محصولاتی هستند که برای مراقبت از سلامت گربه‌ها در همه سنین تولید می‌شوند. این محصولات شامل ترکیبات خاصی هستند که به خاطر خواص خود مورد توجه قرار می‌گیرند.

خمیرهای دو رنگ جیم کت در دو لایه مختلف تهیه می‌شوند:

1. لایه اول (مالت): این لایه حاوی مالت است که یک ماده طبیعی و غنی از فیبر می باشد. مالت، ترکیبات موجود در موهای بلعیده شده گربه را نرم می‌کند و از دستگاه گوارش عبور می‌دهد. با مصرف مالت، احتمال تشکیل توپ‌های مویی در دستگاه گوارش گربه کاهش می‌یابد و به بهبود سلامتی گوارشی کمک می‌کند.

2. لایه دوم (خمیرهای رنگی): این لایه شامل ترکیبی از عناصر مغذی اضافی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب است. این ترکیبات تغذیه‌ای به گربه‌ها کمک می‌کنند تا سلامتی عمومی، سیستم ایمنی، پوست و مو، و عملکرد گوارشی خود را بهبود ببخشند.

خمیرهای دو رنگ جیم کت با طعم‌های مختلف مانند ماهی، مرغ و گوشت قرمز عرضه می‌شوند. این تنوع در طعم‌ها باعث می‌شود که گربه‌ها بیشتر به این خمیرها علاقه نشان دهند و آنها را با اشتها مصرف کنند. این محصولات می‌تواند فعالیت سیستم گوارشی را بهبود بخشیده و گربه را از مشکلاتی مانند یبوست یا تهوع و استفراغ در امان نگه دارند.

خمیرهای Expert Line با خواص درمانی و طعم بسیار لذیذ تولید شده اند تا بتوانند به بهبود مشکلات و بیماری های گربه ها کمک کنند. خمیرهای این لاین برای گربه های بالغ مناسب هستند. قبل از استفاده از این محصولات یا هر مکمل غذایی دیگر، بهتر است با دامپزشک مشورت کنید. آنها می‌توانند شما را راهنمایی کنند که آیا این محصولات برای گربه شما مناسب هستند یا نه و چگونه باید آن‌ها را استفاده کنید.

جیم کت
با طعم ها و شکل های متنوع

سایر تشویقی های گربه

تشویقی های نرم و کرانچی جیم کت برای گربه ها در تمامی سنین قابل استفاده هستند. شکل دانه ها در این محصولات متنوع است و تنوع بالایی از نظر طعم دارند. این محصولات غنی از پروتئین بوده و دارای دانه های کوچک هستند. طعم بسیار لذیذ و بافت خاص این محصولات گربه ها را به وجد می آورد. این تشویقی ها برای کمک به تامین بهتر نیازهای بدن مناسب هستند.

در ترکیب آنها از غلات استفاده نشده تا با گوارش حساس سازگار باشند. همچنین فاقد قند افزوده، رنگ دهنده، طعم دهنده و ترکیبات نگهدارنده می باشند. مواد اولیه به کار رفته برای تولید این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند.

پودینگ جیم کت
با لاکتوز کاهش یافته و غنی از کلسیم

پودینگ های جیم کت

پودینگ‌های جیم کت یکی از تولیدات محبوب این برند برای گربه‌ها هستند. این محصولات با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا تهیه شده‌اند. طعم این محصولات بسیار مطلوب است و گربه‌ها از خوردن آنها بسیار لذت می برند.

مهمترین ویژگی‌های پودینگ‌های جیم کت عبارتند از:

1. تنوع طعم‌ها: این محصولات در طعم‌های مختلف مانند شیر، ماست و .. عرضه می‌شوند.

2. بافت نرم و لطیف: پودینگ‌های جیم کت دارای بافت نرم و لطیف هستند که به گربه‌ها اجازه می‌دهد به راحتی از آن استفاده کنند.

3. تغذیه متعادل: این محصولات حاوی ترکیبات مغذی متعادلی هستند که به حفظ سلامت عمومی گربه‌ها کمک می‌کنند. این محصولات حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب امگا-3 می‌باشند که برای تقویت سیستم ایمنی، سلامت پوست و مو و عملکرد گوارشی گربه‌ها مفید هستند.

4. مصرف آسان: پودینگ‌های جیم کت در بسته‌ بندی‌های مناسب و درب دار عرضه می‌شوند. به راحتی می توانید پودینگ را به صورت مستقیم از داخل بسته به گربه بدهید و سپس درب آن را ببندید.

جیم کت
دارای کیفیت فوق العاده بالا

شیر خشک جیم کت

شیر خشک جیم کت یک محصول با کیفیت است که به عنوان جایگزین شیر مادر برای بچه گربه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شیر خشک حاوی ترکیبات غذایی مخصوصی است که به تأمین نیازهای غذایی بچه گربه‌ها کمک کرده و رشد و نمو سالم آن‌ها را تضمین می‌کند.

ترکیبات آن بسیار کامل بوده و هضم آسانی دارد. استفاده از این محصول به حفظ سلامت بچه گربه ها کمک می کند. کیفیت آن فوق العاده بالاست. تمامی مواد مغذی مورد نیاز بچه گربه ها مشابه با شیر مادر در این شیر خشک وجود دارند. لاکتوز آن کاهش یافته تا با دستگاه گوارش گربه ها در سنین پایین سازگار باشد.