وینستون (Winston Rossmann) یکی از برندهای آلمانی و محبوب در زمینه تولید محصولات حیوانات خانگی شامل غذاهای خشک و تر، تشویقی‌ها و… می‌باشد.

بخش مهمی از محصولات وینستون برای گربه‌ها شامل غذاهای خشک و تر می‌شود. این غذاها با ترکیبی از پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها، چربی‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی تولید می‌شوند تا تمامی نیازهای تغذیه‌ای گربه را برآورده کنند. علاوه بر این، برخی از غذاها دارای فرمولاسیون‌های مخصوصی هستند که برای شرایط خاص مانند بچه گربه ها، گربه‌های بالغ، گربه‌های خانگی و گربه‌های با مشکلات تغذیه‌ای طراحی شده‌اند.

علاوه بر غذاها، وینستون راسمن محصولات دیگری مانند تشویقی‌ ها، اسباب بازی ها، کوسن‌ها و جای خواب را برای سرگرمی و تفریح سگ ها و گربه‌ها عرضه می‌کند. این محصولات به طور کلی با توجه به نیازهای طبیعی و اساسی این حیوانات طراحی شده‌اند و می‌توانند برای فعالیت‌ها، تمرینات، سرگرمی و آرامش آنها مفید باشند.

محصولات وینستون بر اساس استانداردهای بهداشتی و تغذیه‌ای بالا تولید می‌شوند. این برند به منظور حفظ سلامت حیوانات خانگی، از مواد اولیه با کیفیت و منابع مطمئن استفاده می‌کند. علاوه بر این، تحقیقات علمی و بررسی‌های مستمر برای بررسی سطح کیفی و بهبود محصولات انجام می‌شود تا حیوانات خانگی از جمله سگ ها و گربه ها بهترین تغذیه و مراقبت را دریافت کنند.

در طعم های متنوع

تشویقی های مدادی وینستون

تشویقی های مدادی وینستون به عنوان میان وعده و برای ایجاد سرگرمی برای گربه‌ها طراحی شده‌اند. این محصولات با طعم های متنوع تولید شده و برای آموزش نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

نوع بسته بندی دانه ای این محصول به شما امکان می دهد که هر بار تنها یک عدد تشویقی را باز کنید. تشویقی مدادی را می توان به صورت سالم و یا تکه شده به گربه داد. طعم و عطر طبیعی و جذاب این نوع خوراک باعث می‌شود گربه‌ها به آن جذب شوند و از آن لذت ببرند. این سری از محصولات وینستون معمولاً دارای بافتی نرم و قابل خم شدن هستند تا گربه‌ها بتوانند به راحتی آن‌ها را مصرف کنند.

استیک تشویقی وینستون می‌تواند برای تشویق و تمرین دادن گربه‌ها مورد استفاده قرار گیرد. می‌توانید از این خوراک می توانید برای تربیت، آموزش و تقویت مهارت‌های گربه‌ تان استفاده کنید. همچنین، ممکن است این استیک‌ها به عنوان پاداش برای گربه‌ ها در زمان‌های خاص مانند تمرین‌های شکار، آموزش‌های جدید و رفتارهای مطلوب مورد استفاده قرار گیرند.

مهم است به خاطر داشته باشید که استیک‌های تشویقی وینستون تنها باید به عنوان یک خوراکی تشویقی و پاداش مصرف شوند و نباید جایگزینی برای غذای روزانه گربه‌ها باشند.

فاقد رنگ دهنده، طعم دهنده و نگهدارنده

بستنی گربه وینستون

بستنی های وینستون با طعم های متنوع مثل گوشت گاو، پنیر، مرغ، جگر، سالمون، اردک و … برای گربه ها تولید شده اند. این محصول دارای بافتی نرم و لذیذ است و گربه ها به شدت به آن علاقمند می شوند. برای افزایش ارزش غذایی این سری محصولات، فرمولاسیون آنها با استفاده از انواع ویتامین ها و مواد مغذی غنی شده است.

وجود اینولین در ترکیب بستنی های وینستون به تقویت دستگاه گوارش کمک می کند. برای حفظ سلامت گربه ها، هیچگونه ترکیبات رنگ دهنده، طعم دهنده و نگهدارنده مصنوعی در این نوع خوراک به کار نرفته است. از بستنی ها می توان به عنوان میان وعده و یا تشویقی استفاده کرد. همچنین به دلیل بافت مایع و نیمه مایع آنها، قابل استفاده برای خوش طعم تر کردن غذا هستند.

وینستون
غنی از مواد مغذی مورد نیاز

پوچ گربه وینستون

پوچ های گربه وینستون یکی دیگر از محصولات خوراکی هستند که برای گربه‌ها تولید می‌شوند. این محصولات دارای فرمولاسیون کامل و مغذی می باشند.

این سری محصولات در طعم های مختلف مثل انواع ماهی، گوشت قرمز، مرغ، طیور و .. تولید شده اند. انواع مواد مغذی مورد نیاز گربه ها در این غذاها وجود داشته و حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، آهن، کلسیم و … می باشند. به همین دلیل غذایی کامل محسوب می شوند. رطوبت بالای پوچ ها می تواند به هیدراته نگه داشتن بدن کمک کند. عطر و طعم این محصولات بسیار جذاب است و گربه ها را به غذا خوردن تشویق می کند.

اگر گربه ای دچار مشکل در جویدن غذا و یا بلع آن باشند، به راحتی می تواند از پوچ وینستون استفاده کند. چرا که بافت نرم و مرطوب آن غذا خوردن را بسیار آسان می کند. میزان غذای روزانه باید با توجه به سن، نژاد و میزان فعالیت روزانه تعیین شود.

با طعم های متنوع

ووم گربه وینستون

ووم گربه از برند وینستون یک نوع غذای مرطوب برای گربه‌ها است. این نوع غذا با ترکیبات طبیعی و با کیفیت تهیه می‌شود و به گربه‌ها تغذیه ای متوازن و سالم را ارائه می‌دهد.

غذاهای ووم با طعم های متنوع تولید شده اند تا امکان انتخاب متناسب با سلیقه و نیازهای هر گربه را فراهم کنند. این محصولات معمولاً حلوی گوشت، مرغ و ماهی به همراه سایر مواد مغذی مثل سبزیجات، مواد معدنی و ویتامین‌ها هستند تا تغذیه ای کامل را به گربه‌ها ارائه دهند.

غذاهای مرطوب گربه وینستون راسمن باعث رسیدن رطوبت بیشتر به بدن گربه ها می‌شوند و می‌توانند به حفظ سلامتی کلیه‌ها و تنظیم میزان مایعات بدن کمک کنند. همچنین، این غذاها می‌توانند به گربه‌ ها کمک کنند تا غذایی با طعم و عطر دلپذیر مصرف کنند و لذت ببرند.

در نهایت، ووم وینستون با توجه به کامل بودن، تنوع طعم و استفاده از ترکیبات با کیفیت، می‌تواند یک گزینه مناسب برای تأمین نیازهای تغذیه‌ای گربه‌ها باشد.

پیشگیری از تشکیل هیربال

خمیر مالت گربه جیم کت

خمیر مالت گربه وینستون یکی از محصولات مکمل تغذیه ای برای گربه‌ها است که طعم و مزه خوشایندی دارد. این محصول به صورت تشویقی و برای پیشگیری از تشکیل هیربال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خمیر مالت وینستون ترکیبی از مالت، ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز برای گربه‌ها را در خود جای داده است.. مالت یک ماده طبیعی است که از جوانه‌ جو به دست می آید و به عنوان منبعی غنی از فیبر و پروتئین برای گربه‌ها شناخته می‌شود. این محصول حاوی اسید آمینه های ضروری است.

استفاده از خمیر مالت وینستون می‌تواند به گربه شما در کاهش تشکیل گلوله مو در دستگاه گوارش و بهبود عملکرد دستگاه گوارش کمک کند. همچنین به دلیل طعم خوشایندی که دارد، می توان از آن برای تشویق کردن گربه به مصرف داروها و مکمل ها استفاده کرد.

به خاطر داشته باشید که قبل از استفاده از هر مکمل یا تشویقی برای گربه‌تان، بهتر است با دامپزشک مشورت کنید. او می‌تواند بر اساس وضعیت سلامتی و نیازهای گربه‌، شما را راهنمایی کرده و توصیه‌های مناسبی ارائه دهد. همچنین، توجه داشته باشید که خمیر مالت وینستون تنها باید به عنوان مکمل و تشویقی مورد استفاده قرار گیرد و نباید جایگزین غذای اصلی شود.

خوش طعم و لذیذ، با کیفیت بالا

تشویقی سوسیسی وینستون

تشویقی سوسیسی گربه یکی از محصولات پرطرفدار وینستون است. این نوع محصول با طعم های متنوع مثل پنیر، سالامی، ژامبون خوک و جگر تولید می شود.

این سری محصولات فاقد ترکیبات رنگ دهنده، طعم دهنده و نگهدارنده مصنوعی هستند تا به سلامت گربه ها آسیبی وارد نکنند. همچنین فاقد قند افزوده می باشند. انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای حفظ سلامت گربه ها در تشویقی های سوسیسی وینستون وجود دارند. سازگاری این تشویقی ها با دستگاه گوارش بسیار عالی بوده و به خوبی هضم می شود.

دقت داشته باشید که تشویقی ها باید به صورت میان وعده مصرف شوند و نمی توانند جایگزین وعده های غذایی باشند. مقدار مصرف این سری محصولات بر حسب وزن و میزان فعالیت گربه از نیم تا دو عدد در روز متغیر است. بافت نرم و طعم عالی این محصولات گربه ها را به وجد می آورد.

وینستون
کامل و مقوی

غذای خشک گربه وینستون

غذا های خشک وینستون برای گربه‌ها با توجه به نیازهای تغذیه‌ای آنها طراحی شده‌اند و حاوی ترکیبات مغذی متنوعی هستند. این غذاها دارای فرمولاسیونی کامل و مقوی بوده و نیازهای بدن را به طور کامل تامین می کنند.

طعم های این نوع غذاها شامل گوشت، ماهی، مرغ و سایر منابع پروتئین حیوانی هستند. همچنین در ترکیب آنها از حبوبات، گیاهان، فیبرها، ویتامین‌ها و مواد معدنی استفاده شده که به میزان مناسب برای سلامتی گربه ها به کار برده شده اند. این غذاها با توجه به سن، فعالیت و نیازهای تغذیه‌ای گربه‌ها طراحی شده‌ و بر حسب سن و نیازهای خاص مانند مشکلات گوارشی یا حساسیت‌های غذایی دسته بندی شده اند.

مهم است که همواره به میزان غذای روزانه توصیه شده توسط تولید کننده ها توجه کنید. همچنین، توصیه می‌شود با دامپزشک درباره نیازهای تغذیه‌ای و انتخاب محصول مناسب از برند وینستون مشورت نمایید.

با خواص متعدد

تشویقی های سگ وینستون

تشویقی‌های سگ وینستون به عنوان جایزه‌ و برای تشویق به انجام کار خوب مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تشویقی‌ها معمولاً به صورت خوراکی های کوچک طراحی شده اند و طعم آنها جذابیت زیادی برای سگ‌ها دارد.

این محصولات می توانند برای آموزش و تربیت سگ‌ها مورد استفاده قرار گیرند. تشویقی‌های وینستون معمولاً حاوی مواد مغذی با ارزش غذایی بالا مانند گوشت، مرغ، گوشت ماهی، گندم و سایر مواد مغذی هستند. همچنین حاوی مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز برای سلامتی سگ‌ها می باشند. برخی از این محصولات دارای خواص ویژه برای کمک به حفظ سلامت سگ ها هستند. به عنوان مثال تشویقی دنتال سگ وینستون می تواند به حفظ سلامت و بهداشت دهان و دندان کمک کند.

به خاطر داشته باشید که تشویقی‌ها باید به اندازه‌ معقول و متعادل به سگ‌ها داده شوند. از افراط در استفاده از این محصولات خودداری کنید، زیرا ممکن است منجر به بروز مشکلات مربوط به وزن و سلامت سگ‌ها شود.