گورمت

گورمت پورینا یک برند معتبر آمریکایی در صنعت تولید غذای گربه‌ است. این شرکت با مواد اولیه مرغوب، محصولات لذیذ و با کیفیت عرضه می کند.

کمپانی پورینا (Purina) یکی از برندهای بزرگ و معروف در صنعت تولید غذاهای خشک و تر برای حیوانات خانگی مانند گربه‌ها و سگ‌ها در کشور آمریکا است و در کشورهای مختلف دارای نمایندگی است. این کمپانی تعهد دارد تا با ارائه محصولات با کیفیت، کامل و مغذی، سلامتی و شادابی حیوانات خانگی را بهبود ببخشد.

گورمت زیر مجموعه ای از کمپانی پورینا بوده و برندی معروف و محبوب در دسته غذاهای تر و خشک برای گربه‌ها می باشد. محصولات این برند با تمرکز بر کیفیت تولید شده اند و طعم لذیذ و مواد غذایی با ارزش را به گربه‌ها ارائه می‌دهند. محصولات گورمت با طعم های متنوع مثل گوشت قرمز، مرغ و انواع ماهی تولید می شوند. این خوراک ها غنی از انواع مواد مغذی مختلف مورد نیاز مثل پروتئین، ویتامین ها، مواد معدنی، امگا 3 و امگا 6 هستند.

کیفیت مواد اولیه به کار برده شده برای تولید محصولات گورمت بسیار بالاست. غذاهای این برند خواص متعددی مثل تقویت سیستم ایمنی، بهبود سلامت و کیفیت پوست و مو و تقویت عضلات دارند. برخی از آنها به صورت فاقد گلوتن تولید شده اند تا با گوارش حساس به این ماده، سازگار باشند. اغلب محصولات آن فاقد ترکیبات مضر مثل طعم دهنده ها، رنگ دهنده ها و ترکیبات نگهدارنده مصنوعی هستند. کیفیت بسته بندی گورمت بسیار بالاست.

با طعم های متنوع

پوچ گربه گورمت

غذاهای پوچ گربه گورمت یک سری از محصولات محبوب و تخصصی کمپانی پورینا هستند که به طور خاص برای گربه‌های بالغ طراحی شده‌اند. این غذاها با ترکیبات متعادل و مواد غذایی با کیفیت بالا، تمام نیازهای تغذیه‌ای گربه‌ها را پوشش می‌دهند و طعم هایی لذیذ و متنوع را برای گربه‌ها فراهم می‌کنند. مواد اولیه به کار رفته برای تولید این سری محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند. انواع مواد مغذی مورد نیاز مثل اسیدهای آمینه، ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب ضروری و سایر مواد مغذی در پوچ های گورمت وجود دارند.

تنوع طعم این سری محصولات بسیار بالاست و شامل گوشت قرمز، انواع ماهی، مرغ و سایر طیور می شود. برخی ترکیبات برای بعضی از گربه ها حساسیت زا هستند. پوچ های گورمت با فرمولاسیون فاقد ترکیبات آلرژی زا تولید شده اند تا برای همه گربه ها قابل استفاده باشند. بسته بندی با کیفیت این غذاها به حفظ طعم و تازگی آنها کمک کرده و مانع از نفوذ هوا، رطوبت و آلودگی می شود.

برای حفظ سلامت گربه ها، هیچگونه ترکیبات رنگ دهنده، طعم دهنده و نگهدارنده مصنوعی در این سری محصولات به کار نرفته است.

گورمت
غذای کامل و مغذی

کنسروهای گربه گورمت

کنسرو های گورمت پورینا با طعم های متنوع اعم از گوشت، ماهی، مرغ، گوشت قرمز و سایر مواد غذایی مفید برای گربه ها عرضه شده اند. این کنسرو ها با استفاده از مواد اولیه طبیعی و ارگانیک تولید می‌شوند.

مهمترین ویژگی این کنسرو ها، عدم استفاده از رنگ‌ دهنده ها، مواد نگهدارنده یا افزودنی‌های مضر برای سلامت گربه هاست. این محصولات به عنوان یک منبع غذایی کامل برای گربه‌ها شناخته می‌شوند، زیرا حاوی انواع مواد مغذی مورد نیاز مانند پروتئین، کربوهیدرات، ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند.

برخی از کنسرو های گورمت دارای مزایای خاصی می‌باشند. به عنوان مثال، برخی از آنها حاوی گوشت ماهی هستند که به عنوان منبع غنی از امگا ۳ و اسیدهای چرب مفید برای سلامت پوست و پوسته گربه ها شناخته می‌شوند. برخی دیگر نیز حاوی ترکیبات خاصی مانند عصاره چای سبز برای تقویت سیستم ایمنی و افزایش انرژی گربه ها می باشند.

پورینا در طراحی بسته‌ بندی محصولات خود بسیار دقت داشته است. بسته بندی خاص این کمپانی علاوه بر حفظ تازگی و کیفیت غذا، از محتویات محصول در برابر هوا، رطوبت و آلودگی محافظت می‌کند. مهمترین هدف پورینا در تولید کنسروهای خود، تأمین تغذیه مناسب و لذیذ برای گربه ها است. کنسرو های گورمت به صاحبان گربه ها امکان می‌دهند تا گربه های خود را با یک غذای مغذی، خوشمزه و متوازن تغذیه کنند و سلامتی آنها را حفظ نمایند.

Pate

کنسروهای خمیری یا پته گورمت

Gravy

کنسروهای خورشتی یا گریوی گورمت

Savoury Cake

کنسروهای کیکی گورمت

Double Delicious

کنسروهای با طعم مضاعف گورمت