بنر رفلکس پلاس

برند رفلکس از برندهای معروف در صنعت تولید غذاهای حیوانات خانگی است که محصول سوپر پرمیوم آن با پسوند پلاس عرضه می شود. تولید کننده این دو برند محبوب، کمپانی لیدر پت فود (Lider Pet Food) ترکیه است که تمام محصولاتش را با رعایت استانداردهای بالینی و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید و به بیش از 65 کشور جهان صادر می کند. این محصولات برای سگ ها و گربه ها به صورت انواع غذاها و تشویقی های خشک و مرطوب عرضه می شوند.

غذاهای رفلکس دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند. همچنین رفلکس پلاس که از محصولات سوپر پرمیوم لیدر پت فود محسوب می شود دارای کیفیت بالاتر، مواد مغذی بیشتر و کاربردی تر نسبت به رفلکس بوده و تمام نیازهای تغذیه ای خاص حیوان را به خوبی پوشش می دهد.

رفلکس پلاس محصولاتی را برای حمایت از سیستم ایمنی، پیشگیری از تشکیل گلوله های مو، مشکلات مفاصل، ناراحتی های گوارشی و حساسیت‌های غذایی عرضه می‌کند.

لیدر پت فود تمرکز خود را بر روی تغذیه سالم حیوانات خانگی قرار داده و به طور مستمر محصولاتش را با استفاده از تحقیقات علمی و دانش فنی بهبود می‌بخشند. این کمپانی تلاش می‌کند تا نیازهای تغذیه‌ای حیوانات را پاسخ دهد و با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، به بهبود سلامت و رفاه آنها کمک کند.

reflex و reflex plus به عنوان برندهای قابل اعتماد و مورد توجه در بین صاحبان حیوانات خانگی شناخته شده و بازخورد مثبتی را از سوی آنها دریافت کرده اند. این محصولات به طور کامل ترکیبات غذایی مورد نیاز را در بر می‌گیرند و به ارائه ترکیبی متعادل از پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها می‌پردازند.

غذاهای رفلکس و رفلکس پلاس بر اساس استانداردهای بالای تغذیه حیوانات خانگی تولید می‌شوند و توانسته اند جایگاه خوبی در بازار تغذیه حیوانات خانگی به دست آورند.

بسته بندی های 1.5 کیلوگرمی

غذای خشک گربه رفلکس پلاس وزن پایین

غذاهای سوپر پرمیوم گربه رفلکس پلاس با مواد غنی و کاربردی خود به طور ویژه با توجه به تغییر سن و دوره های فیزیولوژیکی حیوان تولید می شوند. این محصولات ترکیبی کامل از مواد غذایی با کیفیت بالا هستند که تمامی نیازهای تغذیه‌ای گربه ها را برآورده می‌کنند. رفلکس پلاس با ارائه مواد مغذی اضافی، به بهبود سلامت عمومی حیوان خانگی کمک می‌کند. این مواد می‌توانند در تقویت سیستم ایمنی، بهبود سلامت پوست و پوشش مویی، حمایت از سلامت مفاصل و استخوان‌ها و بهبود عملکرد دستگاه گوارش موثر باشند. فرمولاسیون دقیق این محصولات، علاوه بر طعم بی‌نظیر، تعادل مورد نیاز از پروتئین، چربی و کربوهیدرات را برای رشد و حفظ سلامت حیوان فراهم می‌کند.

رفلکس پلاس
بسته بندی های 15 کیلوگرمی

غذای خشک گربه رفلکس پلاس وزن بالا

بسته بندی های 3 کیلوگرمی

غذای خشک سگ رفلکس پلاس وزن پایین

غذاهای رفلکس پلاس با ترکیبات متعادل و با کیفیت بالا طراحی شده‌اند تا نیازهای تغذیه‌ای سگ‌ها را برآورده کنند. محصولات این برند دارای فرمولاسیون و ترکیبات مغذی ویژه ای است که به حفظ سلامت و ایجاد حس سرزندگی و نشاط سگ ها کمک می کند. این محصولات با توجه به سن، نژاد و سایر شرایط جسمانی حیوان و با ارزش غذایی بالایی تهیه می‌شوند. رفلکس پلاس برای تأمین نیازهای تغذیه‌ای سگ ها، محصولات متنوعی را تولید می‌کند. در بخش زیر برخی از این محصولات را که به تقویت سیستم ایمنی، استخوان ها، مفاصل و قوای بدنی، کاهش مشکلات گوارشی، بهبود کیفیت پوست و مو و همچنین رشد بهینه توله سگ ها کمک می کند را می توانید مشاهده نمایید.

بسته بندی های 15 کیلوگرمی

غذای خشک سگ رفلکس پلاس وزن بالا

رفلکس پلاس سگ
رفلکس گربه